Ložnice Livia

Kraj Praha Středočeský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Liberecký kraj Kralovehradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj
Detail zadního čela
Detail zadního čela
divokuy-dub-lak-17.jpgdivokuy-dub-olej-06.jpg
Divoký DUB odstín 17Divoký DUB olej 06

Postele a doplňky Livia jsou vyrobeny z masivního divokého (sukatého) dubu (kombinace průběžného dubu a cinku). Dodávají se standardně v odstínech :

divoký (sukatý) dub: přírodní lak - č.17, přídodní olej - č.06

Jedinečnost těchto postelí udává robustní konstrukce, síla použitého materiálu a jejich design.


Postel

Je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná 31 do 37,7 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy.

Zadní čelo postele je nabízeno ve dvou designových variantách (viz ceník - strana postele).

Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Pod laťkový rošt jenž je spojen popruhy je nutno si objednat lišty pod rošty (viz ceník laťkových roštů). Tato postel je určena do prostoru. Pro postel je určen úložný prostor MAX výšky 25 cm.

Doplňky

Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny doplňky mají kovové úchytky. Všechny zásuvky doplňků jsou automaticky vybaveny posuvy se samodovíracím systémem s tlumením. Doplňky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Skříně

Pro tento tento výrobek doporučujeme skříně Carolina, ale s úchytkami kovovými jako jsou u doplňků Livia nebo jiný typ skříně z nabídky Mireal.


Soubory ke stažení

  • LIVIA (180.64 kB)
    maloobchodní ceník 2015