Ložnice Sansa

Kraj Praha Středočeský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Liberecký kraj Kralovehradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj

sukatuy-druasanuy-dub-77.jpg

DUB drásaný 77

Výrobky ložnicové řady Sansa provedení masiv jsou vyrobeny z masivního divokého, drásaného a sukatého dubu pouze v provedení FIX (průbežná lamela). Za příplatek lze i masiv buk. Dodávají se pouze v odstínu 77. Divoký dub nabízíme v Laku přírodním 77.

Provední divoký dub (sukatý) je specifický materiál zdůrazňující přírodní vzhled dřeva se suky. 

Komody, noční stolky a zdrcadlo jsou dodávány smontované; postele, popř. skříně se dodávají v demontu (více balíků).


Postel

Je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 47 cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 28,0 do 35,2 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. Největší možné zapuštění pro matraci a rošt je 19,3 cm.

Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací.

Skříně

Jednodveřové (449 mm) a dvojdveřové (916 mm) elementy jsou dodávány vždy se dvěma policemi a jednou šatní tyčí. Je možné dokoupit další police, šatní tyče, vnitřní zásuvkové prvky a vnitřní rozdělení skříně. Zároveň je možné dodat dveře skříně včetně zrcadel.
Skříně se dodávají ve dvou variantách:

1. Celomasivní provedení - dveře skříně provedení "FIX", ostatní v provedení cink.

2. Kombinace- kombinuje se zde masiv (dveře "FIX"), boky a římsy cink; a LTD (lamino) pro vnitřní části skříně v odstínech buk 1796 a H3395. 

Skříně a doplňky mají svůj vlastní ceník. Tento ceník je společný pro postele SANSA, TAMARA, REBECA, MELISSA A ADÉLA.

Doplňky

Doplňky (noční stolky a komody) jsou vyrobeny v materiálové kombinace průběžná lamela (FIX) a cink (parketa). Doplňky mají společně se skříněmi svůj vlastní ceník a ten je společný pro postele SANSA, TAMARA, REBECA, MELISSA A ADÉLA.